Digitalna projekcija v črnomaljski kino dvorani

17. 12. 2010

Že drugo leto zapored, smo člani Fotokluba Črnomelj pripravili digitalno projekcijo fotografij, ki so si jo lahko obiskovalci ogledali 17. decembra na velikem platnu črnomaljske kino dvorane. Na projekciji je letos s svojimi fotografijami sodelovalo šestnajst fotografov in fotografinj črnomaljskega Fotokluba, med njimi tudi nekaj novih članov.

Fotografi smo predstavili izbor fotografij, ki smo jih ustvarili pretežno v tem iztekajočem se letu.

Obiskovalci so si lahko ogledali serijo fotografij posnetih iz letala, osupljive makro fotografije, krajinske in portretne fotografije, med njimi pa tudi HDR in eksperimentalne fotografije.

V prihajajočem letu se Črnomaljski fotografi in fotografinje že spogledujemo z novimi izivi. Tako nameravamo v prvih mesecih prihodnjega leta leta pripraviti klasično razstavo fotografij na temo Gibanje.

Besedilo: Tomislav Urh