Fotosafari JESENSKE BARVE

30. 10. 2010

Zadnjo oktobrsko soboto smo se trio FF - Jani, Gregor in Niko (novi član) odpravili lovit zadnje jesenske barve.

Ob 7.00 uri smo se odpravili na Bazo 20, kjer pa se nismo zadrževali ravno dolgo. Zaradi višine terena so bila listnata drevesa tam pretežno gola in s tem za našo opremo nezanimiva. Spustili smo se v Dolenjske Toplice na sladico in kavico od tam pa čez Rožni dol do Potokov. Na jezu smo naredili nekaj posnetkov in se odpravili naprej proti Kotu nad Semičem. S tamkajšnjega travnika smo naredili že nekaj več jesenskih posnetkov. Naslednji postanek smo naredili na Planini pod Mirno goro, kjer je bilo kar nekaj motivov. Tam je Jani končno prišel na svoj račun in kljub jesenskim barvam naredil še nekaj črno-belih posnetkov. Pri vračanju proti Vrčicam smo se ustavili še parkrat in ustvarjali, dokler ni Gregor zavpil Memory Card Full!

Za lažje slovo in zaključne stavke smo si privoščili še eno kavico v Semiču.

Dan je bil takšen, kot mora biti; vreme po naročilu, ustvarjanje, izmenjava izkušenj, predvsem pa veliko smeha.

Besedilo: Jani Pavlin

Foto Jani Pavlin, Gregor Hutar in Niko Rus