Otvoritev razstave GIBANJE

13. 4. 2011

V sklopu prireditev ob črnomaljskem občinskem prazniku so člani Fotokluba Črnomelj v sodelovanju z občino Črnomelj in galerijo Laterna sinoči pripravili fotografsko razstavo. Naslov razstave je V GIBANJU. Na štirinajstih fotografijah se deset avtorjev predstavlja s svojimi najbolj uspelimi deli, katerim je skupno to, da nam prikazujejo ujete trenutke gibajočega sveta. Gibanje so ujeli na različnih lokacijah in priložnostih. Tako lahko občudujemo prizore iz živalskega sveta, prizore iz športnih dogodkov, prireditev, prometne utrinke ali pa kar dogodke iz vsakdanjega življenja. Poudarjeno gibanje daje fotografskim delom še poseben čar in dinamičnost. Vsaka fotografija je zgodba zase.

Predsednik foto kluba Tomislav Urh je na otvoritvi povedal nekaj besed o delovanju fotokluba, ki iz leta v leto postaja vse bolj prepoznaven. Navzoče pa je nagovoril tudi črnomaljski podžupan Štefan Misja. Otvoritev razstave sta z glasbeno točko popestrila kitarist Aljoša Vrščaj in violinist Peter Jud.

Razstava je bila na ogled v galeriji Laterna do sredine marca.