Digitalna projekcija 2011

9. 12. 2011

Člani Fotokluba Črnomelj smo zadnji petek v Kulturnem domu v Črnomlju že tretje leto zapored pripravili projekcijo fotografij na velikem platnu. Poleg klasičnih »papirnatih« razstav je to oblika predstavljanja, ki ga je občinstvo zelo lepo sprejelo. Na projekciji je tako 14 črnomaljskih ljubiteljskih fotografov in fotografinj, nekateri prvič, predstavilo okoli 200 fotografij z najrazličnejšo tematiko, ki so nastale pretežno v iztekajočem letu.

Meni se hoče

Prosto

Poleg izbora najboljših fotografij (Prosto) smo v prvem delu pripravili tudi projekcijo na temo pesmi našega pesniškega velikana Otona Župančiča z naslovom »Meni se hoče«. Po posameznih kiticah smo na svoj način s čudovitimi podobami nadgradili to pesnikovo delo.

Besedilo: Vinko Kukman