Fotografska razstava MANCE ČRNIČ

v Belokranjskem izročilu

13. 10. 2017

V petek,13. 10. 2017, je bila v BIBI turizem - Belokranjsko izročilo otvoritev razstave mlade fotografinje Mance Črnič, aktivne članice Fotokluba Črnomelj.

Manca skozi fotografsko umetnost izraža svoja čustva in senzibilnost, v tokratni razstavi pa je skozi objektiv fotoaparata zapisala zgodbo rojstne hiše svoje stare mame. Sporočilo razstavljenih fotografij se je dotaknilo tudi obiskovalcev, čutiti je bilo nostalgijo. Skupaj z Manco smo potovali skozi čas. Približala nam je toplino doma in spomine, ki so del vsakega izmed nas. Hvala tudi ga.

Bernardi Kump, ki je članom fotokluba omogočila postavitev razstave v svojih prostorih in prispevala k še večji razpoznavnosti najmlajše članice našega kluba.