Pregledna letna razstava 2013

13. 12. 2013

Foto klub Črnomelj je ob koncu leta pripravil pregledno razstavo. Otvoritev je bila minuli petek v avli Kulturnega doma v Črnomlju. Na razstavi, ki bo odprta še ves januar, se predstavlja 16 članov foto kluba s črno belimi fotografijami velikega formata. Utrinki iz narave, ulični prizori, portreti, tihožitja, arhitektura…vsak po svoje so predstavili delček svojega fotografskega pogleda, tokrat v dveh barvah z njihovimi tisočerimi odtenki. Obiskovalcem se odstirajo številne zgodbe, ki so jih fotografi na različnih lokacijah ujeli v fotografske objektive.

Predsednik Fotokluba Ivan Pavlakovič ml. je spregovoril o desetletnem delu kluba, ki postaja iz leta v leto bolj prepoznaven tudi v širšem okolju. Prisotne je v priložnostnem nagovoru pozdravila tudi črnomaljska županja, dogodek pa je z glasbenima točkama popestrila Erika Kralj.

Besedilo: Vinko Kukman

Fotografije: Vinko Kukman, Andrej Jakljevič in Gregor Hutar