Delavnica v Pobrežju

15. 7. 2011

Društvo KUD Laterna Črnomelj je organiziralo mednarodni ART CAMP (umetniško srečanje različnih zvrsti: likovnih, fotografsko, plesno in glasbeno) v času od 15. 7. do 20. 7. 2011 v kraju Pobrežje pri Adlešičih v Beli Krajini.

Udeležba je bila mednarodna. Gostje slikarji so prišli iz Indije, Egipta, Haitija, Hrvaške in različnih krajev Slovenije. Poudarek je na slikarstvu in kiparstvu, poleg pa bodo potekale še delavnice orientalnega plesa, igranje na didgeridoo (avstralski inštrument), predstavitev drugih kultur in likovne razstave z glasbeno točko ob večerih. Namen ART CAMP-a je bil druženje in ustvarjanje. Med njimi je bila tudi fotografska delavnica, ki jo je vodil znani fotograf Janez Kališnik.

V enem izmed večerov smo pripravili projekcijo naših fotografij na temo Kolpa.